e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za uszkodzony samochód

 Marka PewneOdszkodowania.eu ma doświadczenie w profesji ubezpieczeń i odszkodowań w specjalizacji otrzymywaniu odszkodowań z powodu stłuczki w wypadku drogowym. Pomożemy Ci w dostaniu odszkodowania bez wyjścia z domu.
Nasz wprawiony zespół specjalizuje się w otrzymywaniu odszkodowań za szkody częściowe i całkowite z racji obowiązującej polisy Odpowiedzialności Cywilnej i Auto Casco z tytułu utraconej wartości rynkowej (UWRP). W celu sprecyzowania odszkodowania za naprawę pojazdu potrzebna jest do wyliczenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany będzie musiał wydać aby przywrócić swój pojazd do stanu przed zderzeniem. Mamy wielkie doświadczenie w zdobywaniu takich środków. Nasi fachowcy zajmą się Państwa sprawą z należytą precyzją. Udaje nam się zdobyć odszkodowania do trzech lat wstecz.
Jeżeli miałaś/eś stłuczkę z innym autem,albo jeśli ktoś zarysował Twój samochód i masz na to dowód. Skontaktuj się z nami!