Drukuj
Kategoria: Kategoria główna
Odsłony: 111

ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta PIR

 

Nasze przedsiębiorstwo PUH Klementyna Matracka trudni się produkcją, sprzedażą i dystrybucją płyt warstwowych obiektów budowlanych z płyt warstwowych jak i wynajem tych obiektów.

Nasze przedsiębiorstwo działa dynamicznie od 1996 roku w branży budowlanej

W ofercie płyt warstwowych mamy do zaoferowania: płyty ścienne pir, płyty chłodnicze warstwowe, płyty dachowe pir.
Produkty te są najczęściej stosowane do stawiania ścian, dachów a także innych elementów konstrukcyjnych w branży budowlanej. Załączone w ofercie warstwowe płyty mamy w sprzedaży w kilku wariantach grubości, przetłoczeń i kolorów.
Nasza firma wykonuje płyty na specjalne zamówienia, każda płyta może zostać przycięta do wybranego przez klienta wymiaru. Cały oferowany przez nas towar jest dostępny od ręki.

Firma PHUMatracka trudni się również w produkcji obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. Posiadamy w ofercie pawilony handlowe, stróżówki i kontenery budowlane.Każdy z budynków posiada możliwość wyposażenia w instalację elektryczną okna i toalety.
Obiekty z płyt warstwowych mamy zarówno na sprzedaż jak i na wynajem na czas określony.
Radość klienta z zakupu jest dla nas istotna, dlatego też wytwarzamy nasze produkty z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Swoje produkty sprzedajemy na całą Polskę.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu z działem sprzedaży.