Drukuj
Kategoria: Kategoria główna
Odsłony: 430
Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www: Malowanie Agregatem

 Przedsiębiorstwo MR expert specjalizuje się usługami remontowymi. Specjalizacja firmy to prace wykończeniowe: malowaniu natryskowym, mechanicznemu szpachlowaniu, bezpyłowym szlifowaniu, podkładach farb.
Firma została zbudowana na bazie wieloletniego doświadczenia. Co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Zaznaczyć należy że wszelkie prace przeprowadzane są maszynami wiodących firm na rynku europejskim. Między innymi firmy Wagner. Wszystko to wpływa na nasz profesjonalizm i gwarancję jakości.
Firma trudni się w malowaniu maszynowym pomieszczeń i budynków, co doskonale wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) a także doskonałe jednolite krycie całej malowanej powierzchni (również w trudno dostępnych miejscach).
Ponadto Firma wykonuje również natryskiwanie gładzi w pomieszczeniach jak również szlifowanie bezpyłowe, za pomocą szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Działamy głównie w województwie mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje też zlecenia na W całym kraju. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty remontowo-budowlanej na naszej stronie.