Ulica: ul. Bracka 7

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: (048) 383-64-66

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Strony WWW:Nitonakrętki

 

Podmiot MEGARES.PL to dynamicznie rozwijająca się firma. Megares.pl działa w tworzeniu i dystrybucji elementów zgrzewczych na krajowym rynku. Mamy w swojej ofercie solidnej jakości wyroby takie jak: elementy wciskane, kołki wciskane, elementy zgrzewane, elementy wykonane według rysunku, złączne elementy, nakrętki wciskane, nitonakrętki, nity zrywalne, śruby do zgrzewania. Elementy zgrzewane oferowane przez nasze przedsiębiorstwo wytworzone są z wysokiej jakości stali węglowej, nierdzewnej i kwasoodpornej, żaroodpornej, różnego rodzaju metali kolorowych jak i tworzyw sztucznych.

Przedstawiamy najlepszą jakość naszych elementów zgrzewanych i usług, by spełnić takie warunki sprzedajemy towary wyłącznie od certyfikowanych producentów. Oferujemy wysokie standardy pakowania i wysyłania elementów. Paczki wysyłane są zaraz po ich skompletowaniu lub wytworzeniu. Przy zakupie oferujemy kompleksowe doradztwo techniczno-logistyczne.

Potrzebujesz nitonakrętek i innych części do łączeń? Skontaktuj się z naszym zespołem!